BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

1. Geriausias vaistas nuo aukštos temperatūros,gerklės,galvos ir kitų skausmų yra toks kokteilis: pirtis ir šaltas ežeras, o po to alus. Prieš ežerą alus vartojamas tik labai saikingais kiekiais.

2. Kad ir kaip norisi išskirti girtus pasimušti sugalvojusius klasiokus, jei esi mergina - nesikišk. Per vidury mušamam skauda labiausiai. O kai galiausiai suvokia, kad trenkė merginai, visi ima kaltinti vieni kitus, tik ne save ir….. Išvis, jie tik žaidžia, po 5min vėl laimingi šoks susikibę už parankių, tik tau vienintelei liks skaudžios mėlynės ir mintys, kad jie dalbajobai.

3. Miegok su viena atmerkta akimi. Jei reikia, naudok degtuką. Nežinia, ką gali pamatyti atsibudęs…

4. Jei tai, ką pamatysi atsibudęs bus nuniokotas karo laukas - neišsigąsk. Jei nepažinsi žmogaus veidrodyje - nepanikuok. Viskas galiausiai susitvarko. Kažkaip. Geriausia, kad tvarkyti pradėtum pati/pats, nes kitiems nusispjaut į šiukšlyną.

5. Juodą markerį nuo veido ir kitų kūno vietų geriausia nuvalyti su šlapia maike žmogaus, kuris jus taip išdažė. Ypač gerai, jei ta maikė šviesios spalvos.

6. Jei tą maikę iš jūsų pavogė ir už tai dar gavote į galvą, galite bandyti praustis su ežero smėliuku. Nepatartina naudoti veido odai.

7. Jei jūs vyras, prašyčiau saugotis mergų kalių. Suprantu, vyriški instinktai blah blah blah. Bet su klasioke kažkaip… Na tiek to, esmė tame, kad kalės gali jums padovanoti kai ką netikėto po 9 mėnesių. Bent jau būkite atsargūs. Ir jei būnate, nemėtykite kur puola. Ryte žmonėms būna kažkaip nejauku rinkti jūsų laimės sargiukus.

8. Maisto visada yra! Tik nereikia būti išrankiems… Pvz.: sumuštinis - batonas, kečiupas, dar kečiupo ir batonas ant viršaus. Skanaus. Galite daryti tą patį, tik su margarinu. Duona per naktį mirkyta aluje - pachmielas ir maistas, du viename… Iš tiesų, tai geriau nevalgykit, badaukit.

9.  Atmintis labai kintantis reikalas. Vieni sako, kad geriau prisiminti, kiti, kad geriau neprisiminti. Geriausia griebtis kompromiso: REIKIA prisiminti, bet visiems sakyti, kad neprisimeni.

10. Išmokti užsienio kalbas labai lengva. +- litras alaus užgeriant vodke ir mokėsit kiniškai. Nemokantys angliškai plyšauja angliškas dainas; nemokantis rusiškai [aš] per naktį atkala mintinai dešimtis rusiškų dainuškų…

Mano gerieji draugai, tai tiek patarimų. Papasakojau tik labai menką dalelę savo išleistuvių, kurios užsitęsė dėl klasioko gimtadienio, buvusio sekančią dieną… Bet man labai patiko. Išleistuvės vieną kart gyvenime,taip?.. Per vieną naktį pasveikau nuo gripo. Per kitą naktį turėjau labai daug nuoširdžių pokalbių su girtais klasiokais. Ahh,kokie žmonės pasidaro kalbūs ir nuoširdūs prigėrę… Kodėl taip nebūna, kol blaivi???

Ačiū, jei skaitėte, sėkmės naudojantis patarimais…

Individukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “10 naudingų patarimų žmogaus, kuris išgyveno apokalipsę”
 1. Išleistuvės + gimtadienis… O iš aprašymo tai gavosi kažkokios paleistuvės :D

 2. net pavydu. visiška priešingybe mano išleistuvėms.e chh

 3. 1. pirtis visada gerai ir vasara ir ziema, bet jei ziema gerai ne ikaitus iseini pasivaiksciot po sniega gero nelauk. (patirtis byloja)
  2. zinau ka tai reiskia, buvo kai per vakara du kartus gavau nuo tu paciu, o paskui ejo abu kruvinu apsikabine kaip broliai.
  3. Galiu pasidziaugt tuo, kad pas mus kaip ir baigia praeit tokie zaidimai, bet pasitaiko.
  4. Kaip matau ne as viena, visada anksti pradedu tvarkytis pirma ir gaunasi, kad viena :)
  daugiau kazka labai pasakyt negaliu, bet kaip matau tavo isleistuves bent jau buvo linksmos, o man buvo linksmiausia eit namo, nes sulaukus saules pridau per pievas, balas basomis namo.aisku grizus bijojau paziuret kaip atrodau, bet viskas pataisoma, tad isgyvenau ta puikuji zygi namo, del ko mano draugai labai pergyveno, kaip ji pareis netgi 2km namo. Ech :D o visas balius pas mane liudnas, nes visi pokalbiai sukosi apie stojimus arba “kada pagaliau isvaziuos mano tevai”. Sokejai soko poromis, o mano klasiokas, kuris atstojo kaip pora sokiams greit nusmigo, o kito rankos neklause, kaip paskui supratau neklause maniskes :D
  na bet :D sveikinu! :) pritariu gyliui, kad net pavydas ima :D

 4. Valentai, paleistuvės? Kur? Paleistuvė buvo tik viena :D kitkas…vaikiški bairiai xD

  Greensky ir Gyly…PAVYDĖKIT! :DD bent vieną kartą su klase gerai pabaliavojau :DD pirmą ir bene paskutinį.

 5. Atrodo jog pasikeitei Laura :)

 6. Bamba. Graužia. :(

 7. Tadai, kodėl? :D vieną kartą prie didelės progos “pasitūsinau”, nejaugi tai labai kažką keičia? Nors šiaip turėčiau pripažinti, šiemet su klase turėjom daugiau panašių išvykų. Tokių išvykų, į kurias per 12 metų nebuvau pakliuvus :D ir dėl to dabar pasidarė labai gaila su klase skirtis, šiemet visi ypač vieningi ir draugiški pasidarėm.

  Liuliupypai, tikiuosi, jog bambos negraužia 7 punktas? xD 7 punktas man nepatiko, nuotaiką biški gadino :D

 8. Ypač, YPAČ 7punktas: aš irgi noriu kitų laimės likučius parinkt : D

 9. Aš irgi šiais metais apturėjau keletą “tūsų”, kuriuose niekados nebuvęs buvau, su klase. Bet nieko gero. Nežinau, gal problemos manyje… :D

Komentuokite