BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kambariokė susipyko su vaikinu, tad skelbia celibatą ir šaukia banalųjį “visi vyrai kiaulės”.

BULLSHIT. O visos moterys gaidžiai.

Šiandien vienas vaikinukas sučiupo mane už rankos ir sušukęs “atsargiai” neleido eiti gatve, nes būčiau buvus nutrenkta oranžinio dviračio. Išvengiau unikalaus guzo, buvo labai miela.

Kitas vaikinukas atsisveikindamas man mojavo ir visai nepamatė kaip atbulai eidamas bam atsitrenkė, ką čia - ĮSIMŪRIJO į senyvą damą. Atsiprašymai ir nepatogumai. Vėl baisiai miela.

Man nereikia turėti vaikino, kad tiesiog patiktų vyriška lytis. Su jais visada mažiau problemų. Jau geriau išsidaužyti kumščiais snukius ir po to spausti rankas, nei mėnesių mėnesius už nugaros loti ir miauksėti, o į akis šypsotis.

Per rugsėjo pirmąją sėdėjom dviese tamsią naktį ir dainavom. Kažką ko žodžių nemoku, bet išmokau, bet nepernešu atlikėjos, bet vis tiek labai gera ir smagu. Senai nuoširdžiai dainavau. Dar seniau duetu.

O šiaip susiradom dvi lazdas ir vidury Vilniaus apsimetėm, kad kaunamės kaip per žvaigždžių karus. Taip, su visais garso efektais.

Labai daug, per labai trumpai. Jaučiuosi geriau nei gerai. Ačiū.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “ach tie nuostabūs sutvėrimai”
 1. Tadas rašė:

  Atsitiktinai pamačiau “Individą” top’e ir iškart apėmė nostalgija. :)

 2. Ernestaa rašė:

  Kaip gera po daugybės laiko čia grįžus, vėl paskaityti tavo įrašus… kad ir vis rečiau rašomus, bet tokius pat šiltus, mielus ir… artimus :)

 3. ohooo kaip miela :3
  [[[Tadai, we still MUST meet up!Aš pamiršau to el.pašto slatažodį ir nebegaliu parašyt xD]]]

 4. Tadas rašė:

  Na juk turi turėt bent kokį el. paštą (arba naują susikurk) ir parašyk man į nurodytą el. adresą kuris privalomas komentaruose :))

Komentuokite