BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sunkus vakaras, šįkart trumpai. Po to kai atlikdama eksperimentą perskaičiau +-50 skyrių visokių niekalų (atsiprašau už šį žodį) mano subjektyvia nuomone ideali blog’o istorija turi turėti šias sudedamąsias dalis:

 1. Du pagrindiniai veikėjai, žinoma, vyras ir moteris. Abu labai gražūs. Ypač vyras. Mergina turi geriausius rašytojos bruožus, kažkuo į ją panaši.
 2. Vaikinas tikras princas, bet ant juodo žirgo. Jis “atrodo” niekšas, kiaulė, mergišius, asilas ir dar koks nors gyvulys. Bet neee, pasirodo, kad jis angelas, pasiruošęs atiduoti gyvybę dėl JOS.
 3. Ypač svarbu, kad būtų kažkas magiško arba lakstytų vampyrai. Haris Poteris arba Saulėlydis, jei sumaišyta - dar geriau.
 4. Tiesiog turi įvykti nelaimė, dėl kurios keistųsi ramus pagrindinio veikėjo(-os) gyvenimas.
 5. Viskas PRIVALO prasilenkti su logika.
 6. Intriga! Ateities/praeities/sapno fragmentai, kurie kažką sakytų skaitytojui. Reikia stengtis rašyti taip, kad viskas atrodytų nenuspėjama, bet skaitovas vis tiek besijuokdamas lengvai nuspėtų…
 7. Išradingi vardai, lotyniškos sąvokos ar vienas kitas tarptautinis žodis, kad pasirodytum išprususi ir kieta.
 8. Bučinys… LABAI SVARBU. Turi būti nepriekaištingas, kad prireiktų pakelio nosinių (seilėms nusišluostyti).
 9. Holivudiškas happy endas ir kaip kažkas rašė komentaruose - banalu iki kaulų čiulpų.

Remiantis šiomis taisyklėmis parašysiu vieną pavyzdinį skyrių. Labai prašau blogerių draugų nenurašyt anksčiau laiko ir perskaityti :) ir atsiprašau, kad pasinaudosiu jūsų vardais ar pseudonimais. Pažinkite priešo teritoriją, nes neskaitant kelių Individo įterptų fantazijų-užuominų-tikrų smulkių fakčiukų, siužetas toks, koks plius minus būna kiekvienos istorijos –banalus.. Tikiuosi ryt įkelt. Tuo užbaigsiu savo blog’o istorijų nagrinėjimo trilogiją. xD

Vis dar pamišęs,

Individukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Auksiniai patarimai rašant istoriją”
 1. Laukiam laukiam! :D Muhaha.

 2. 1)ABU labai gražūs? :(
  2)Kaip be to..xD
  4)O tiktų pvz cunamis arba atominės elektrinės sprogimas,po kurios pagrindinis vaikinas mutuotų į fėją? (tada būtų du viename-saulėlydis plius nelaimė xD)
  5)Netiesa…Tiesiog “rašytojų” (pseudo) logika iškreipta..tačiau jų rašliavos neprasilenkia su JŲ logika.
  6)Netiesa.. tai tikrai visiškai nerealiai nenuspėjami fragmentai. Tiesiog skaitytojai per daug protingi (jų protas,suvokimas kažkur anapus juodosios skylės,todėl jie gali numatyti net pačiai autorei nenumatomus siužeto vingius…)
  7)Bandau patikrinti šios dienos blogtopo pasakų herojų vardus (ir jūsų teorijos teisingumą) taigi.. Evaristas,Austilija,Demyras Augutis (xD),Džošas (nežinau kodėl,bet man šis vardas asocijuojasi su “Be namų negerai ” xDDDd ” Į palatą įėjo Harry.”(ar Gyliui vienam keistai skamba nelinksniujami vardai?) Kiti visi buvo (šįkart) angliški arba sulietuvinti kokie Lilės,Majos,Mijos,Mėjos..
  ai,prie protingų žodžių dar buvo Amnezija.. :D
  8) Čia tas bučinys,kur turi “įsisiurbt į lūpas”?xDDDDD
  9) OMG nejau tos istorijos turi END’us? ;o vis tik teisingumas gyvuoja ir aukštesnės jėgos veikia!:D:D:D

  p.s laukiu istorijos..xD

 3. Jei būtum vaikinas, tai tavo mėgstamiausia literatūra galėtų būti instrukcija prezervatyvo pakelyje

 4. Laukiam tavo istorijos !!! :D

 5. Mielas Edgarai, skaičiau kelis Jūsų įrašus, Jūs lyg ir nepanašus į kvailį nesuprantantį ironijos…Ar tai reiškia, kad Jūs esate blog’o istorijų gerbėjas ir mano įrašą priėmėte kaip asmeninį įžeidimą? :( tai labai atsiprašau… Beje, Jūs nei nenutuokiate, kokią literatūrą aš skaitau. O jei būčiau toks pat vaikinas, kokia esu mergina…tai dar nei karto į rankas nebūčiau paėmęs prezervatyvų pakelio, ką jau kalbėti apie instrukciją. Tad nesupykite, bet, mano subjektyvia nuomone, Jums derėtų prabusti iš savo porno sapno :)

  Neformate, vien tas muhaha reiškia, kad supratai, ką norėjau pasakyti, ačiū :)

  Gyly, dabar velniškai gailiuosi, kad pasirinkau banaliausią, įprastą variantą ir nerašau ta tema, kurią nurodei 4punkte… Koks šedevras išeitų! Nors galbūt ta tema tiesiog per gera. Vertėtų ateityje parašyti knygą. Išeitų pasaulinis bestseleris.
  Nelaukit jūs tos istorijos taip, bijau nužudyt jūsų viltis ir per aukštai užkeltas karteles… Tai bus tik vienas skyrius demonstruojantis, ką su pasimėgavimu skaito kai kurios blogerės. Bet nenoriu jų įžeisti. Nieko nenoriu įžeisti. Nes šiandien sužinojau, kad mano mėgstamiausia literatūra telpa prezervatyvo pakelyje :)

 6. Iš 3 punkto garsiai juokiausi :D Čia vadinasi ,,mūsų rašytojos labai originalios” :D

 7. Puiku, pasigaminai vitamino C ^^

 8. Laura, pamaniau, kad tu čia rimtai tas taisykles rašei, o ne trollinai.
  Prezervatyvai nesusiję su mano sapanis. Erotinio sapno jau senokai neturėjau, beje, jis nieko ypatingo ir nereikštų - erotiniai sapnai dažniausiai reiškia apkalbas.
  Na, o prezervatyvai čia neatliko vaidmens, paminėjau intrukciją, įdėtą į jų pakelį, kurioje pateikiama “Step by Step” patys elementariausi žingsniai. Todėl ir šios tavo taisyklės man priminė tą instrukciją. Ta prasme, ne gerąja prasme.

  O, jei manai, kad man hormonų audros ir bet kur turiu paminėti žodį “bibys” ar kitus, tuomet kitakąrt vietoj komentaro sulauksi nuorodos į redtube tinklalapį. Ir nesikreipk į mane daugiskaita ar malonybine forma, aš tau ne koks nors rimtas žmogus :DDDD

 9. Tu mane supratai, aš tave supratau, viskas tvarkoj. Labai malonu, kad tiek išsiplėtei dėl kelių mano žodžių apie sapną… Atsiprašau ir atsiimu savo žodžius. Man svarbiausia, kad mano skonis literatūrai, atgavo savo garbę ;D

Komentuokite