BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir štai vieną gražią dieną midterm’ai baigėsi. Prisiminiau, kad turiu gyvenimą, žmones aplinkui, kurie buvo truputėlį apleisti… Šiąnakt praleidau su draugais. Visai netyčiukais kalba pasuko į temą šeima/karjera. Ir štai Individas suprato, kad jam visai nusispjaut į karjerą. O taiiip, žinoma, aš noriu žiauriai gerai apmokamo milijonus nešančio darbo ir visai nesupykčiau, jei galėčiau atostogauti Azijoje, bet esmė tame, kad ramia širdimi to atsisakyčiau dėl paprastos vidutinio gyvenimo lygio šeimos. Man užtektų, kad galėčiau sveikiems mažiems vaikučiams kartais nupirkti gražių žaisliukų, kartais parnešti lauktuvių po kinder siurprizą, kad šaldytuve netrūktų mėsos, o spintelėje arbatos. Ir turėtume pašėlusį viską griaunantį šuniuką. Nereikia man išmanių kavos aparatų (nors taaaip mieloji A. tas daiktas, kad ir kandžiojasi, bet nuostabus), užtektų gero kompo, kad su vaikais žaisčiau baisius žaidimus ir nuo vaikystės užauginčiau tokius pat traumuotus kaip aš… Ir kam ta milžiniška lova, su antrąja pusele geriau kuo glaudžiau miegoti. Norėčiau pabusti savaitgalį mylimų besijuokiančių žmonių išverčiama iš lovos. Tenoriu, kad būtų šilta ir jauku, kad visko užtektų kitiems ir man užtektų jų laimės. Turbūt auginčiau kaktusiuką.

Iki ko aš čia fantazavau..Taigi, mano stebuklas ne karjeroje. Gaučiau stebuklą, jei sugebėčiau gyventi tokį ramų gyvenimą su normalia šeima. Ir tada suvokiu, kad turėsiu auginti brolį ir sesutę, ir man reiks pinigų, jiems reiks pinigų. Tad velniai griebtų turiu mokytis, gerai mokytis, įlįst kažkur, tikėkimės ne kam nors į šikną, bet būti pastebėta. Turiu pasiekti kažką didesnio, kad galbūt vėliau galėčiau gyventi taip kaip svajoju.

Draugė sakė, kad nežino ar nori vaikų.. (na gal sakei truputį kitaip, aš pusiau miegojau) O aš žinau, kad velniškai to norėsiu. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be to. Mano motiniškas instinktas milžiniškas O.o Jau užauginau porą mažių, visai nematau čia bėdos… Taip nuostabu būtų matyti kaip dalelė tavęs auga ir žengia į pasaulį. Nors iš tiesų, galėčiau įsivaikinti. Nuo kūdikystės. Nes pats augimo procesas, žmogaus asmens vystymas man magiškas. Skaudu, bet ne taip ir nesvarbu, jei aš negalėčiau gauti meilės, pati jos turiu prikaupus visam šimtmečiui, tik duokit, kam ją padovanoti.

Ir Individas būtų pakankamai laimingas. Kaip bebūtų, iš dalies Individas visada bus laimingas, nes kiekvieną dieną galima rasti kuo džiaugtis. Kad ir po traumuojančiai sunkaus kolio išsimaudžius, išsišokinėjus baloje ir garsiai kvatojant, kai kiti rėkia kad tu nesveikas idiotas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Fantazijų pasaulyje”
 1. Tavo fantazijos labai šiltos ir artimos man.
  Manau svarbiausia atrast žmogų su kuriuo taip jaustumeisi, kuris pritartu tavo šeimos vizijai ir tikiu, kad tu atrasi tai, nes esi labai tyros širdies nusipelnei savo svajonių, o juk laimė neprabangoje, o meilėje :)

 2. O man atrodo,kad vis tik karirjera gerai,nes tu tai pačiai savo šeimai,gali suteikti daugiau. Gali nesivervint,kad kartą atėjus namo teks su vyrų bartis dėl to,jog neužtenka pinigų tam ar tam (kas gali net pačią šeimą išardyt). Dabar tai pačiai mėsai šaldytuve ir žaislams pinigų reik ne tiek jau ir mažai. Transportas,vaikų mokyklos išlaidos,drabužiai,šildymas..viskas kainuoja. Ir nemanau,kad būnant,tarkim dvam šešeriu, tu labai norėsi tapti eiline namų šeimininke,kuri grįžtant po darbo užsiima tik namais. Beveik tikiu,kad su laiku šita nuomonė šiek tiek pakis :) Taip,aš irgi svyruoju tarp karijeros ir šeimos,kadangi neįsivaizduoju kaip tuos du dalykus reiktų teisingai suderint,tačiau žinau,kad be vieno,kitas būtų ne toks patikimas (jei iš viso jis bus pas mane :D )
  O dėl vaikų..Tu užaugai tarp mažių :D pvz aš savo šeimoj visad buvau jauniausia. Šiuo metu galvoti apie vaikus šiek tiek baugoka,nes man kyla asocijacijos su dekretu,karjeros nutraukimu,sauskelnėm ir bemiegėm naktim. Manau,su laiku ir mano šios asocijacijos pasikeis,bet kol kas aš dar šiek tiek per jauna motiniško instinkto proveržiui (nebent proveržiui didelių vaikų,tokių jau peraugėlių, atžvilgiu :D bet ne kūdykių :D )

  Šiaip ar taip,tikiuos tavo sveikata gera po nakties :D

 3. Greensky, tu irgi gausi tai, ko ieškai, nusipelnei :) apie meile rašiau pastaruoju metu, tai nenorėjau kartotis :D

  Hisshi, taaaaip viskas tiesa tiesiausia, turiu omeny nenoriu tokios karjeros, kuri atima per daug, atima laiką, brangų laiką, kurį galėčiau praleisti su mylimais žmonėmis, nenoriu tapti piktu irzliu asocialiu darboholiku dėl pinigų :D
  IR taip, aš gyva, tik mano pilvo presas kažkoks neaiškus xD ir ačiū, kad parodei savo ilgai slėptą paslėptą blog’ą :P

 4. Skiriu tau “blogger tag” apdovanojimą! :) Taisykles rasi mano (ir ne tik) blog’e: http://gylys.blogas.lt/gylio-11-faktu-60.html

Komentuokite