BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vakar tikrai tapau studente.

Visų pirmą apsilankiau VU. Ten buvo smagu. Ypač patiko anglų filologų kuratorius ^^ papasakojo tikrai daug naudingų dalykų ir net nežinau, jaukiai jaučiausi ten, nors vis dar gąsdina ateitis, bet noriu savo kailiu patirti paskaitas, renginius, viską, ką pasakojo… Tada važiavau žiūrėt buto. Mažas, kuklutis, pigus… Kaip tik studentams. Bet kai klasiokas ėmė klausinėt, “tai ar tinka, tai ar imam”, kai visi pradėjo spausti iš visų pusių, galvoje šmėkštelėjo “noriu pas mamytęęęę”. Va tada staigiai per galvą su kūju trenkė suvokimas: “aš užaugau, aš tikrai baigiau mokyklą, aš studentė ir turiu pradėti visai kitokį, didelio žmogaus gyvenimą”. Stoviu vidury buto, dairaus ir gerklėje karčiai nuryju ašaras. Nei man to buto norėjos, nei aplinkinių žmonių, tik pasislėpti kampe. Bet tam bute kampų nedaug, tad.. Nusišypsojau ir pasakiau oookeeyy, jamam šitą daiktą.

Savo didžiausiai laimei mano sušiktą vidinę padėtį greit pataisė susitikimas su žmogučiu, kurį pažįstu jau emm beveik 2metus, bet nei karto nebuvau gyvai sutikusi. Nebuvo kažko super stebuklingo ir nužiūrinėjimo nuo galvos iki kojų..žinot kodėl? Nes jaučiausi tarsi ją jau pažinočiau visą amžinybę. Taip easy bendraut buvo, tarsi vos vakar būtume mačiusios. Paprasta, gera, malonu, linksma, smagu buvo. Visos negatyvios mintys išnyko per akimirką. Tik po to pagalvojau, kad gal per daug pievų prišnekėjau… Nes skraidžiau kažkur padebesėliais. Beeet jeigu jau daug ir negalvodama šneku, tai žmogus man tikrai patinka. So, ačiū Šypsenėle ;) atleisk, kad sugadinau tavo dietą xD

Dabar galvoju, kad Šeškinė visai gera vieta, 4 aukštas dar geriau, nes kasdien galėsiu “mankštintis”, prie pat buto labai patogios supynės ir šiaip graži žaidimo aikštelė… O gal ten daug vaikučių būna? He he…Aš gi turiu silpnybę SVETIMIEMS mažiams. [pedofilė????] Net medžių ten yra! HA, galėsiu graužt sau anglų gramatiką po medžiu, kol mane užsnigs. Galėsiu susitikti su daug nerealių žmonių, galėsiu susipažinti su dar daugiau gerų žmonių, nes vis tiek tikiu, kad pasaulis gera ir graži vieta gyventi, jei nepanikuoji, džiaugiesi smulkmenomis ir taip pats aplink save kuri gerą pasaulėlį (ar aš tik taip save apgaudinėju ir įtikinėju kaskart?Nusišneku? Nesvarbu…svarbu, kad gyventi lengviau). Ir…ai išgyvensiu. Pradžia visada baugiausia. Keista, kad bijau ir noriu viename. Imi vieną, du gauni nemokamai. Kad jau gyvenu, tai turiu gaut juodą ir baltą. Visi turi. O aš pabūsiu menininkė ir pati pasistengsiu, kad būtų kuo daugiau margų spalvų.

Kažką dar norėjau pasakyti, bet pamiršau ir užsisvajojusi apie kažkokią spalvų paletę nuvariau į avelių lankas. Tikiuosi vėl greit parašyti, kai susigaudysiu aplinkoje.

Fux’ai FIGHTING!

Vis tiek noriu po mamytės sijonu…

Individukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Job..tararai,aš turiu raktus nuo buto”
 1. Na,manau, ne Individas vienas galvojo,kad pievų per daug šnekėjo ,tačiau.. Gi pievos yra gerai :D
  O be to, man labai įdomu ką tamsta vadinate “sugadinta diena”? :D

 2. O, bendrafakultetiete, pasirodo, patapai :). Sveikinu. Įstojus į kalimo profesionalų gretas :D. Mano kambariokė dabar jau būsima anglų ketvirtakursė nuo rugsėjo - mums jau rodos visko daug, o ji vargšiukė visai galuojas… O kas jūsų kuratorius? Nes visą kuratorių kompaniją iš esmės ten žinau, tik bijau suklysti, nes vienos specialybės kuratorių ne vienas.
  Beje, jei ko nors labai magės paklausti, gali ir man brūkštelti - specialybė kita, bet sistema fakultete visgi ta pati ;).

 3. Chii, emm, o aš rašiau apie sugadintą dieną? :D nerandu xD

  Ž.M. mano kuratorius [gėda]…neprisimenu vardo :D iš Ž raidės :D Žygantas,Žymantas…Žigimantas?…ai nežinau xD Aš dabar labai bijau, visi gąsdina, kad ten sunku ir reiks daug kalt..o aš ir taip savo anglų kalbos žiniomis ypač nepasitikėjau…tik nuoširdžiai noriu išmokt..Tad pradžioj teks numirt ir prisikelt iš numirusiųjų, kad tapčiau nauju žmogum ir išmokčiau kalt :D

 4. Gylys bus toks malonus ir pacituos tai,ko nerado tamsta Individas “atleisk, kad sugadinau tavo dietą xD” :D

 5. DieTa ir dieNa skirtingi dalykai… xD

 6. ups.. :D:D Vis tik kai kam negalima prie kompo be akiniu but xDDDD (vis dar tikejaus,kad galiu normaliai be ju is kompo skaityt,bet tikriausiai jau reik ir prie kompo juos nesiot,nes nekas nekas xDDd)

 7. teisybė… lygiai taip pat kaip ir tu,kad baigiau mokyklą, suvokiau tik tada, kai pasirašinėjau sutartį…

Komentuokite