BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Individas turėjo dvi pirštines. Vakar vieną pamečiau lipant į autobusą, sucypiau ir mačiau/jaučiau kaip ji žuvo po ratais man prieš pat nosį. Palaidojau ją mintyse, pasimeldžiau už jos vargšę sielą, o grįžtant radau stotelėje ant suoliuko gulinčią. Šlapią, suvažinėtą, bet išgelbėtą! Čiupo Individas tą skudurą už smiliaus (taip vadinasi rodomasis pirštas?) ir ėjo pasišokinėdamas ir dar niūniuodamas dainas garsiai skambančias pro ausines. Regėjau, kaip iš manęs juokiasi maži vaikai, bado pirštais, buvo visiškai vienodai ką jie ten sako…aš jiems atgal tik dar plačiau šypsojausi. Galiausiai pirštinę išploviau, išdžiovinau..ir dabar Individas vėl turi dvi pirštines. Kol kas. Esmė kame? Mažas tas Vilnius gi, net pirštinė per visą dieną nepradingsta… Ir šiaip, buvo labai gera diena, senai taip džiaugiausi paprasčiausiomis smulkmenomis.

Bute turiu kaimynus, kuriuos planuoju gąsdinti savo buvimu. Well, aš gyvenu ketvirtam aukšte, jie antram, pažįstu (eee vieną kart pasivaikščiojom) tik vieną žmogų iš penkių ten gyvenančių (beveik) studentų ir man to visiškai gana, kad ant jų durų lipdyčiau lipdukus su geros nuotaikos palinkėjimais. Na..aš dar tik pradėjau :)

“Kas būtų, jei nebūtų, bet galėjo būti?” Šiandien autobuse užrašė vaikinukas ant rasoto lango. Pusę dienos mane persekiojo tie žodžiai. Bene pirmą kartą taip rimtai įsivaizdavau, kad mesčiau univerą ir kitais metais perstočiau kitur. Kas būtų, jei būčiau neįstoju ten kur esu dabar? Juk visai galėjo būti, paskutinėmis valandomis labai įnirtingai mainiau pirmą ir antrą pasirinkimą. Puikiai prisimenu, kaip drebėjau, kad pasirinksiu blogai. Juk aš kvailas mažas Individukas, nei neįsivaizduojantis, ką ta ar kita univero specialybė man pasiūlys. O dabar gyvenu su idėja, kad negaliu pasiduoti ir bus gerai ten, kur esu. Negaliu skųstis, daug kam sekasi blogiau nei man, aš einu per viduriuką, ne lengvai, bet ir ne per sunkiai. Ir visgi, anksčiau visur būdavau pirmoje vietoje, išlepau, pripratau veikti, pripratau siekti maksimumo iki galo. O dabar tarsi būčiau nebe aš. “Stop mašina, nėr benzina”. Užsidėjau nuo proto nuvažiavusio žmogaus kaukę, kuri kartais man iš tiesų velniškai patinka, nes juoktis lengviau, nebebūsi genijum, kai aplink tiek daug Einšteinų. Atsisakiau studentų atstovybės idėjos, nes paprasčiausiai išsigandau aplinkos, neradau ten žmonių su kuriais būtų gera užsibūti ir mokslų tempas pradžioje per daug išgąsdino. Dabar jaučiuosi be vietos, neišpildau savo eeem galimybių? :D Belieka lipdyti lapelius ant kaimynų durų :)

Tai kas būtų, jeigu nebūtų, bet galėjo būti?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kas būtų, jei nebūtų, bet galėjo būti?”
  1. Reik bent menkutės veiklos? Ateik mentoriaut :). Info čia: https://www.facebook.com/notes/esn-vilnius-university/mentori%C5%B3-atranka/443000862425394 (registracija iki gruodžio 1 d.) yra atranka ir t.t., tačiau ji nėra baisi, praėjau, ir galiu pasigirt įvairiom patirtim. Pati gi nesustoju ties semestru ir lieku toliau, nes ESN’as yra ištisa organizacija, veikianti visoj Europoj. Plėstis norint yra kur :). Aišku, kaip ir visur yra trūkumų, bet bent man patinka, o ir žmonės čia kažkaip… laisvesni?
    O SA… nepamenu, ar tada tau pasakojau. Bet kokiu atveju, manau pati turėjai progą įsitikinti. Sėkmės!

  2. Bet bėda yra, kad aš visko bijau Vilniuj, SA tiesiog išsigandau, kad ir kaip bandyčiau teisintis, paprasčiausiai išsigandau :D ahhh reiktų perlipt per save. O mentoriai neturėtų būt tie, kurie Vilnių gerai pažįsta ir gali užsienietukus vedžiot už rankytės visur?

  3. Kad tave kur, tu megina!!! :DDD

  4. emmm…. aaa…. O tu tikrai senai pas mane buvai xD OHO xD aš jau ir pamiršau, kad mano lytis buvo neaiški :D

  5. aha, ne tik pas tave, bet ir pačiame blog.lt senai buvau.. laaaabai senai, gal daugiau nei prieš metus.. net nepamenu :DDD bet kiek pamenu, tai tave laikiau vaikinu man rodos, nors kartą, kitą buvo tokia mintis, kad gal tu ir panelė.. nu bet dabar jau aišku :D

Komentuokite