BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Okay, pažaiskime, pagaliau prisiverčiau parašyt “blogger tag”. Bėgau nuo vieno pažymėjimo, tai dabar turiu tris atsakyt. Ha. Sėkmės tiems, kas pasiryš perskaityt iki galo, stiprybės žmogai. Ačiū Gyliui, Greensky ir Valentui.

Taisyklės, kurias jau žinote trumpai:

1. 11 faktų apie save;
2. Atsakymai į  11 užduotų klausimų;
3. 11 kryžminės apklausos klausimų kitiems;
4. Nušauti 11 tinklaraštininkų, kurie turi mažiau nei 200 garbintojų;
5. Juos informuoti apie šūvį;
6. Negalima šauti atgal į tą, kas tave peršovė; Iš pagarbos geriau nešaudyti ir į tuos, kurie jau buvo peršauti kitų ir atsiskaitė už tai.

11 faktų apie mane:

1. Vaikystėje mane pravardžiavo mužiku.

2. Bet gelbsčiu sraiges einančias per kelią ir glostau varlytes.

3. Kitąąąą vertus sraiges verdu ir valgau. Skanu!

4. Dar kitą vertus maniau, kad esu nebloga virtuvėje, bet tada atkeliavau į Vilnių, pradėjau gyvent savarankiškai ir supratau, kad vien makaronais nepragyvensi…

5. Sapnuoju labai labai LABAI ryškius sapnus.

6. 173/63

7. Rudos akys

8. Rudos vešlios garbanos yra atskira mano kūno dalis ir jos turi atskirus savo teismus, valdovą, iždą bei kalbą.

9. Kai buvau ~šešerių, penkerių, išsigandusi bėgau pas mamą klausti ar aš tikrai mergaitė, ar jie kažko nesumaišė.

10. I’m still a virgin and I’m fucking proud of it! :P ya ya maybe I’m ugly ? O.o

11.Mano blog’e jau yra daugiau faktų apie mane, nei aš pati žinau ir prisimenu. Nenoriu kartotis. O nesikartoti tampa nebeįmanoma. Todėl čia ir nusišnekėjau. Blog’as žino per daug, papjausiu jį vieną dieną.

Atsakymai skirti GREENSKY:

1. Kvailiausias noras? Mano? Kad vienaragis būtų draugiškas. Bet jis nebuvo. Ilga skaudinanti istorija…
2. Gėdingiausias prisiminimas iš mokyklos? Ooo tik vienas? Išverčiau kuprinę mokytojai tiesiai ant stalo vidury pamokos bandydama įrodyti savo tiesą ir nekaltumą. Man sakė, kad draskau akis, labai kieta pasirodžiau, o aš iš tiesų poto žliumbiau tūlike :D arba kai dariau mankštą ir visi regėjo mano triūsikus, arba treneris į pusnuogę žiūrėjo persirengimo kambariuke, arba kai vos nepasmaugiau klasioko, arba kai man padegė plaukus, arba kai šimtą kartų buvau pagauta, kai duodavau nusirašyt, arba kai ai velniai nematė…
3. Tobulas pasimatymas…? Su MAN “tobulu” vaikinu - bet kas. Ok, ok…tebūnie pasivaikščiojimas Nemuno pakrante. Tarkim.
4. Nuraminanti daina? Kad vienos nėra. Skirtingai užeina.
5. Nenusibostantis filmas? Žiedų valdovas? O.o neeežinau
6. Kokie dabar tikslai ateičiai? Baigti mokslus taip, kad galėčiau susikurti pakenčiamą gyvenimą sau ir man brangiems žmonėm.
7. Kaip dažniausiai ataskote į klausima: Kaip sekasi? ir nuo ko priklauso atsakymas? Priklauso nuo to, kas klausia, žinoma. Atsakau…kaip ir visi kiti nutęsdama “geeeeerai” :D  o tada arba pasigilinu į tą “gerai” arba ne.
8. Mylimiausias žaislas? Kompiuteris. Na… Meškiukas Kedys xD
9. Jei gyvenime galėtume pakeisti tris dalykus? Nesvarbu ar praeityje, ar dabartyje ar ateityje kokie jie būtų? 1. Išgydyčiau savo broliuką ir sesutę, jei tai skaitoma kaip įmanoma? :) 2. Nieko daugiau nereikia keisti.
10. Mėgstamiausias gyvūnas? Pff šuo.
11. Vieta kurioje dabar norėtumėte būti?:) Namie, Ignalinoj, lovoj. Su kompu…

Atsakymai skirti GYLIUI:

1. Įsimintiniausia Kalėdų dovana? Barbė. Verkiau, kad ne mašinytė………

2. Šiuo metu labiausiai jus slegiantis dalykas? Aš tavęs nekenčiu :) ir tai mane dabar slegia. Dabar mane dar slegia su draugu geriantis kambariokas. O man ir neliiiiks :/ DAR mane slegia rytojaus namų darbai. Bet LABIAUSIAI šio mėnesio komunalkių kaina.

3. Ar tikite likimu? Kaip čia pasakius… Galbūt :) bet tikiu, kad galim jį stipriai keisti.

4. Kas dažniausiai jums praskaidrina nuotaiką? Tu. Pica. Aš pati.

5. Apibūdinkite save 3 žodžiais. Pati nežinau kokia.

6. Jei galėtumete pasirinkti,kokioj šaly gyventumėte? Pietų Korėjoj? ^^ Eeem girdėjau iš patikimų šaltinių [tarkim] pas italus smagu xD

7. Jūsų autoritetas. Mama. Stephen King.

8. Ar jums sunku slėpti savo emocijas? Lengva kaip du kart du. Nebent džiaugsmas… Va jo tai nemoku slėpt, dalinu į kairę ir į dešinę.

9. Geriausias dalykas,nutikęs šią vasarą. Lietuvių kalbos egzo rezultatas. Rugsėjį nutiko daug geresnių dalykų :)

10. Papasakokite apie kokią nors savo tradiciją. Kai į krūvą sueinu aš, brolis ir pusbrolis visada per naktį žiūrim siaubo filmus. Būtinai. Tradiciškai. Nors tai būna totali nesąmonė, iš kurios tik beviltiškai juokiesi.

11. Mėgstamiausias paros laikas ir kodėl. Vakaras pereinantis į naktį. Darbingiausias metas mano organizmui. Ramiausia aplinka. Atsipalaidavimas. Gražiai lauke dega švieselės. Arba žvaigždės…

Atsakymai skirti VALENTUI:

1. Iš kur dažniausiai kyla mintys blogo įrašams? Paprasčiausiai iš kasdienybės, išgyventų akimirkų.

2. Kokią naudą jaučiate rašydami blogą? Kartais lengviau ant dūšios išsakius savo mintis ir smagu, jei dar kas nors pasidalina savomis. Kartais tiesiog norisi parašyti, ką pamatei, sumąstei ir lieka puikus atsiminimas. Kartais grįžtu perskaityti senų įrašų - labai linksma būna :D

3. Ką manote apie blogas.lt bendruomenę? Sustingo dabar truputį. Prieš metus gyvesnė buvo. Aš ir pati sąstingyje.

4 Ar draugai žino, kad rašote blogą? Tie draugai, kurie tapo draugais per blog’o sistemą. Tiesa, yra emm du kiti netyčiukai. Ar trys… Patikimi draugai.

5. Kokios 3 Jums pačios gražiausios vidinės savybės? Uuu užkliuvau už šito ir nusilaužiau galvą. Optimizmas, kurį lydi humoro jausmas; nuoširdumas; stiprybė, kuri neleidžia pasiduoti ir veda tolyn į gyvenimą.

6. Į kokias 3 išorines asmens savybes pirmiausiai atkreipiate dėmesį? Išorinės? Įdomu.. Galbūt ūgis, plaukai, šypsena. Jei tai mergina, tuomet galim ūgį pakeisti į aprangą.

7.  Kokių dar turite pomėgių be rašymo? Krepšinis, plaukimas, skaitymas, muzika (grojimas pianinu), kompiuteriniai žaidimai, eeeemm jeigu tikrai turiu laiko tai ir siuvinėjimas…

8. Svajonė, kurią siekiate išpildyti artimiausiu metu? Susikurti padorų gyvenimą sau ir mylimiems žmonėms.

9. Jeigu Kalėdų senelis galėtų Jums bet ką atnešti per Kalėdas, ko paprašytumėte? ahhh, kad atneštų, tai turėtų būti daiktas? Visai nieko būtų po eglute rasti vyrą, kuris mane mylėtų ir kurį aš mylėčiau :D banalu? Ką padarysi.

10. Kokios supergalios labiausiai norėtumėte? Gebėti išgydyti. Kas nors turėjo tokią galią? Jei ne, tai judinti daiktus, telekinezės.

11. Kokią savo savybę norėtumėte pakeisti? Vėl užkliuvau… Bruožus merginoms lengva vardinti, su savybėm reikia rimtai pagalvot. Norėčiau, kad man reiktų mažiau miego. Per daug myliu miegą. O jei dar rimčiau… Gal ties kai kuriais dalykais man reiktų paugdyti stipresnę valią.

Labai labai negerai, nes neturiu ką nubausti su blogger’io tag’u, visi taip sakant iššaudyti jau, o skaitau dabar gan nedaug… Ką gi, liko LIULIUPYPAS, pradingėlis pasislėpęs, turės progą parašyt naują įrašą ir HASHISHERIS, jei šis žmogus pasiduos šiam žaidimui, užkabinsiu sau medalį. Bet būtų labai įdomu, Hashai, pažaisk.

Štai klausymai negailestingai peršautiesiems, interpretacija jūsų valioje:

1. Baisiausias košmaras?

2. Kokią pasaulio pabaigą labiausiai norėtumėte išvysti?

3. Jei būtumėte Kalėdų Senelis, ką man atneštumėte dovanų? Taip taip, man.

4. Ėėėė, o ką tada sau padovanotumėte?

5. Trys žmogaus savybės, kurių labiausiai neapkenčiate?

6. Kokia gyvenimo prasmė? O.o

7. Būti ar nebūti? KODĖL? O.o

8. Ko tikitės iš ateities?

9. Trys klaidos, kurias norėtumėte ištaisyti? [nebūtinai jūsų klaida] Įsivaizduokim, kad Jūs esate Dievas.

10. Kadangi abu esate vyrai naaa… Kokia turėtų būti žmona?

11. Kas priverčia jus nusišypsoti?

Viskas, regis, pabaigiau. Jei pasiekėte šią įrašo vietą - žemai jums lenkiuosi, aš tokia savižudė nebūčiau.

Iki kažkada,

Individukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kliudžiau. Pagal blogerius.”
  1. http://ziezula.blogas.lt/nominacija-11arba-blog-tag-1399.html

    Bloger tag apdovanojimas Tau :)
    Taisykles mano bloge :)

  2. hahaha prisijuokiau kiek.. :DDD ir žinok gyva, visai nepabodo skaityti, kaip tu čia galvoji.. :DD senai čia bloge, buvau, dabar užsuksiu dažniau, bent jau pas tave pasiskaitinėti.. :p

  3. Labai smagu girdėti, kad tu gyva sveika :) ir kad vis dar įdomios mano rašliavos. Bet aš retai beparašau :/ studijos padarė savo :D ir vis tiek, ačiū, labai smagu :)

Komentuokite