BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nėra taip, kad aš NEGALĖČIAU būti porcelianine lėlyte. Aš nenoriu būti tuo, kuo nesu. Aš nenoriu pradėti visko melu.

Aš būsiu kažko porcelianinė lėlytė, tik tada, kai TAS kažkas pamils mane kaip traktoristę, ledlaužį, nesubrendusį vaiką, jautrią idiotę, kietakaktę kaimietę, laukinį šunį, natūralią išprotėjusią kaliausę.

Per daug prašau… Galbūt. Bet man nerūpi.

Aš norėjau uždrausto vaisiaus. Norėjau, noriu, dar kiek laiko praeis ir nebenorėsiu. Imkit mane, kokia esu ir vėliau pražysiu visomis spalvomis.

Naivus vaikas.

Geriau mirsiu viena. Svarbiausia, būdama savimi.

Nes aš pati save myliu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Naivus vaikas”
 1. Hippo rašė:

  Uždrausti vaisiai neskanūs.

 2. Tave galima įrašyti į raudonąją knygą. Nebedaug liko tokių, kurios nesiverčia per galvą , kad tik įtiktų kitiems, o lieka savimi. Šaunuolė :)

 3. Kaip manai kodėl mes nykstam? ._. niekas nepratęsia mūsų giminės…. xD

 4. Edgaras L. rašė:

  Labas. Aš seniai skaitau tavo blogą ir paskutiniu metu pasigendu įrašų. Gaila, kad nustojai rašyt, kad kažkur pradingus. Skaitydamas jaučiu kažką artimo, šilto. Skaitydamas suprantu, kad esi tas žmogus su kuriuo norėčiau susipažinti, su kuriuo būtų apie ką šnekėt. Žinoma, tai tik jausmas, tai tik nepagrįsta viltis, bet gailėčiaus nebandęs. Ką aš siūlau? Aš siūlau spjaut į internetinius ir facebookinius susirašinėjimus. Aš tau siūlau susirašyt tušinukais ant balto popieriaus lapo. Tavo tapatybė slapta, neįmanoma tavęs rasti Facebooke ar dar kur vien iš informacijos bloge… dėl to aš susikūriau atskirą e-mail specialiai tam, kad tu man parašytum į jį savo adresą, kuriuo galėčiau atsiųst tau nuoširdų, ranka rašytą laišką. Žinoma, jei tu sutinki su šia avantiūra ir nebijai. Velnias žino ar šis komentaras pasieks tavo akis, bet aš bandau.

 5. du žodžiai - patikrink paštą :)

 6. Edgaras L. rašė:

  right back at ya

Komentuokite