BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ne kartą išreiškiau neigiamas mintis apie blog’o mergaičių istorijas. Tačiau niekada nei neskaičiau jų. Manau, kad daugelis kitų, nusivylusių blog’o topais prigrūstais pasakų, irgi nėra jų skaitę. Tad nusprendžiau padaryti gerą darbą visuomenei ir ištirti priešo teritoriją. Kaip būsima filologė (nesvarbu,kad anglų), pasiryžau panagrinėti tai, kas mane erzina.

Porą savaičių (!) skaičiau 4 istorijas,dar į keletą šiaip trumpai žvilgtelėjau. Tiesa, tik pirmosios perskaičiau net ~20 skyrių, po to kantrybės vis mažėjo…mažėjo… Vienoje istorijoje buvo narkomanas, alkašas, seksomanas vaikinas, kuris nusipelnė kastracijos, kuris dėjo skersą ant šeimos ir rūpinosi tik savim, žvaigždutė. Jam nutiko daug nelaimių, jei jis stebuklingai iš jų neišsigelbėtų, galbūt pagirčiau merginą už idėją. Bet kur tau. Kelios komentatorės pareiškė jam simpatiją ir pasakė, kad jo labai GAILA. Dar ir prašė, kad vaikinui nutiktų kažkas gero… Žinoma, ir nutiko. Ir jį įsimylėjo visos, kas tik gali. The fuck is that, girls?

Labai patiko tokie sakiniai: “jo lūpos įsisiurbė į manąsias”. Gaila, kad nesužinojau, kiek rašytojai metų :( kaip ir tikėjausi visur pilna vampyrų arba šiaip kažkokių magijos elementų. Twilight ir Harry Potter mišinys. Tiesa, galiu sutrypti vieną mitą. Šias istorijas rašo ne 13m. mergaitės. Tarp rašytojų yra ir devyniolikamečių. Apskritai, tai jų maži laimingi pasaulėliai, kur jos pabėga nuo savo realybės. Joms turbūt taip lengviau gyventi. Jos tampa savo istorijos pagrindinėmis herojėmis… Ir puiku dėl jų. Toks rašymas turėtų lavinti net tris dalykus: vaizduotę, greitą rašymą klaviatūra, mažint klaidų skaičių (jei taiso savo darbus), nes po velnių, juk blogus žodžius raudonai braukia, tai negi sunku pasitaisyt… Tai va, good for them. Let it be, let it be, let it be…

Jeigu ką nors sudomino, kitą kart aprašysiu auksines taisykles, kaip sukurti nuostabią blog’o istoriją. Parašyčiau ir dabar, bet bus per ilgas įrašas, o aš knygų nerašau. Kol kas.

Kol kas esu tikrai užkabinta šitos idijotiškos idėjos ir varginančio priešingo fronto tyrinėjimo, muahahahaaha. Ar iš manęs išaugs filologė? xD

Nuprotėjęs Individukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Po truputį atskleisiu blog’o pasakų paslaptis”
 1. pagirtinos pastangos kritiškai vertinti kitų kūrybą/rašymą. tik manau, kad parašyti nuostabią blog’o istoriją būtų geriau, nei pateikti taisykles, kaip ją sukurti :) pavyzdys visada užkrečia, o tuomet ir filologei bus žymiai lengviau atsiskleisti (ko ir linkiu autorei) :)

 2. Gaila man tų, kurie žiūri į šitą įrašą visiškai rimtai :) Čia norima gi pašiepti tokias ,,rašytojas” :) Ir sakyčiau neveltui.

 3. Užkabinau skaudžią temą, galbūt kai kurių liksiu nesuprasta, žinau, galit mane suvalgyti gyvą, aš tam pasiruošiau, nes dabar esu pilna geros nuotaikos - po dienos nesustojančio lietaus pagaliau pasidarė giedra, giedra, galėsiu stebėt meteoritus ^^ tai va, RŪTA, ačiū, nesakau, kad bandau pašiepti…beeet…ačiū! :)) VOLENSNOLENS, iš tiesų tai…nebus iš manęs geros filologės :D perskaičiau +50 ilgų istorijų skyrių, šis vienas įrašiukas “kritikos” (aš tai vadinčiau keliais pastebėjimais) tėra lašelis jūroje :) ten buvo ir gražių dalykų, apie kuriuos nekalbu… O vieną pavyzdinį skyrių parašysiu :D kad nebūtų tuščios šnekos, jei jau rašysiu auksinius patarimus, tai jais pasirėmus sukursiu VIENĄ “tobulą” [xD] skyrių. Jo jau pusė yra juodrašty. Bet man patinka tokie įrašai, kokius šiaip rašau ;D juose sudėtas mano visas mažas laimingas pasaulėlis.

 4. Man patinka tavo rašymo stilius, visuomet užkreti puikia nuotaika !
  Na, čia gal truputį ne į temą, bet dar tiesiog neteko skaityti tų istorijų su n dalim… :D

 5. Ne į temą gerai, labai gerai :) daug geriau nei išvis nieko neparašyt :D ačiū, ai tie komplimentai, raudonuoju… ^^

 6. Aš su viskuo sutinku ką parašei. :)
  Šiaip tikrai nesu nusistačiusi prieš tas pasakaites, tačiau, po velnių, ant kiek gali būti banali toji kūryba? Tos meilės..po galais, bent jau įdomiai, protingai ar originaliai tai pateikite, tiek jau to. Meilė yra geras dalykas, meilės istorijos irgi atlieka savo rolę, tačiau vos pradėjus skaityti įžangą norisi daryti facepalm’us. Veikėjų vardai dar keistesni nei serialuose kuriuos rodo per televizorių, situacijos iki kaulų čiulpų pažįstamos ir nuspėjamos, na, come on.. Jokios išliekamos vertės. Kiekviena istorija apie tą patį, tik kitoks pavadinimas ir veikėjų vardai. Ir jų čia tiek daug.. O.o

 7. Bent jau lietuvių filologe tikrai netapsi. Idiotas, ne idijotas :). Bet anglistai per amžius daugiau ar mažiau klaidų lietuvių kalboje privelia. Tad tau tinka :).
  Kalbant apie skyrius: ateis toks laikas, kai tau teks nagrinėti literatūrą anglų kalba. Aš kaip lituanistė ją nagrinėju lietuviškai. Kaip žinia, į visus parašytus tekstus filologai, ir ypač lietuvių, žiūri gana kritiškai. Ir tų visų stories neskaičiau, neskaitau ir neskaitysiu. Be didelių išvedžiojimų pasakysiu paprastai, kodėl: banalybės viršūnė. Scenarijai nuvalkiotai panašūs, o pabaigos stebėtinai identiškos kaip ir meksikiečių muilo operose.
  Jei kada nors bus parašyta istorija, kuri apims kelis žanrus, turės savitą siužetą, o ne paauglių meilės peripetijas, tada aš ją perskaitysiu. O kol kas negaišinsiu savo brangaus laiko, ir negadinsiu ir taip jau pagedusių akių :).

 8. Va tai tau,Individe. Lietuvių egzą išlaikei 99, o žodžio “idiotas” parašyt be klaidų nesugebėjai. Gėda. :D

 9. Neskaudinkit manęs ;( dabar susigūšiu po stalu ir šimtą kartų rašysiu žodį idiotas ;( nežinau, kaip gavau 99, tai buvo netyčiukas…Gal todėl, kad samprotaujamam rašinį tokių žodžių neprireikė :D aš gi turėjau būt žurnalistė, ne filologė, bet nesigavo ;( o žurnalistai sako taip: “kai nežinai kaip rašyt žodį, tiesiog pakeisk jį kitu”. Realiai, jei duotų kokį diktantą, aš tikrai nemažai klaidų privelčiau :D
  Kokie čia ilgi komentarai, woooow.
  Simona - “facepalm” xD taip juokas paėmė.. Aš skaitydama istorijas padariau pora facepalm xD
  Ačiū už komentarus ;)

 10. Bet tai,nežinau ar pastebėjai,mūsų lietuviškuose naujienų portaluose žurnalistai privelia tiek klaidų,kad net graudu. :((

 11. Tai jie kažkokie…modifikuoti :/

 12. am.. iš tikrųjų blogas.lt sistemoje yra pilną neįdomių istorijų. bet yra ir tikrai gerų istorijų. Pavyzdžiui, vartotojos lali paskutinės istorijos buvo tikrai geros. :)

 13. Banalu rašė:

  lali tai vienitele normalia istorija kuria rase be vampyru ir kitu abrakadabra tai “According to Charlie”, bet ir tai kabino tik pirmi skyriai… http://acctocharlie.blogas.lt/pasak-carli-1-13.html

 14. Ačiū už komentarus, tikiu, kad kiekvienai taisyklei yra išimtys ir ten, kur rašėt, gali būti gera istorija. Neskaičiau. Ir deja manau, kad patingėsiu paskaityt :)

 15. vau:DD.cia kaip supratau pradzioj iraso mano istorija panagrinejai.koke garbe:DDDgaila,kad tavo blogo neskaito daugiau zmoniu ir gaila,kad linko i mano istorija neidejai.butu man reklama:Dkokia mano istorija banali :DD

Komentuokite