BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pradėjau tvarkytis, kraut drabužių piramidę, apžiūrėti stalčius, nepalikti kokios secret information po savęs… Sekmadienį anksti ryte kraustausi Vilniun. Ir keista ir smagu. Tiek daug planų savo galvoj surezgiau, o juk dar niekas nei neprasidėjo. O gal man bus sunku mokytis ir visi planai subirės, kai valandom sėdėsiu po knygų Eifelio bokštu?.. Not going to care about that. For now.

Jėzus, Marija ir boružytė rugienioj, trenkit man per galvą už anglų kalbos besaikį naudojimą. Įsijaučiau. Gal ir gerai man ten bus, kuo toliau, tuo optimistiškiau į anglų filologiją žiūriu. O šiaip tvarkydama stalčius radau daug gražių užmirštų dalykų. Kad ir šitai:

Tai yra Individo portretas. Penki metai atgal… Sakyčiau, gan nevykęs xD bet idėja  graži. Plaukai mano…Akys ryškios mano… Siauros lūpos - mano. Kitkas…Nereikia iš keturiolikmetės tikėtis meno stebuklų :D o gal tai mano dailininkei tada 15m buvo.. Neesmė. Tiesiog kai pagalvoju, tai gyvenime sutikau daug puikių žmonių. Sutikau, paleidau, sutikau naujų, vėl paleidau. Per klasės išleistuves prisigėrę verkėm ir sakėm, kad būtinai susitiksim, kad mylim vieni kitus. Ir prasiblaivę kėlėm susitikimų vasaros pabaigoje planus. Atėjo galas ir, žinoma, visi jau turi savo kelius, savo gyvenimus, naujas neištirtas, bet trokštamas platumas. Ir aš nesigrežioju atgal. O neee. Laikau šalia savęs tik tuos kelis svarbiausius žmogučius ir to man pilnai užtenka. Visa kita lieka gražiais prisiminimais ir “FB draugais”…..

Dabar vis išgirstu klausima: “Ar bijai? Ar lauki?”. 2in1. Ir nors bijau, vis tiek labiau laukiu. Greičiau greičiau greičiau. Keliu bures. Laura plaukia į Vilnių.

Beje… Pro mano buto langą (4aukšte) puikiai matosi kaštonai. Visai šalia. Man, kaimo liurbiui, tai labai gera žinia. Užknistų stebėt daugiabučius. O dabar iš arti stebėsiu rudeninę kaštonų evoliuciją. Po to žieminę… pavasarinę… Ir dar vaikų darželis visai čia pat! Turiu omeny VISAI ČIA PAT. Galėsiu mažus mielus vaikučius stalkint!!! Ir kaiminystėje mane pramins PEDOLaura. Muahahahahaaaaaaa.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Prieš išvažiuojant, kur nežinia kada bus internetas”
  1. Kaštonai ir man patinka… Tikiuos nesupyksi, kad jau po antru tavo įrašu nuorodas mėtau :)

    http://www.youtube.com/watch?v=fWEDcQj3uBg

  2. Valentai, čia visiškai nėra dėl ko pykt :D aš be galo dėkinga, kad tu čia išvis apsireiški :) kažkokia nesąmonė, kai wooow net 10 thumbs up ir tik vienas komentaras ;( man asmeniškai komentarai už nykštukus patinka daug labiau. Tad ačiū ir mėtyk tas nuorodas dar dažniau :D

  3. (kadangi komentarus mėgsti labiau už like,tai grįžau pakomentuot)
    o pro mano dabartinį langą matosi kapinės. woho.
    ir kaimyno šlaštlandas. woho.

Komentuokite