BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ka tu

Kokie protingi ir vertingi žodžiai. Katu katu katutes, keps močiutė bandutes. Bandelės iš katyčių, nes katutės ir katytės vienas ir tas pats.

ka tu - paklausė manęs per fb naujas draugas. Kadangi turiu aiškiaregystės dovaną, ir be jokių skyrybos ženklų supratau, kad tai klausimas… Priėmiau į draugus, nes iš pavardės, regis, žmogus ir žinomas, amžius kaip mano, bet vardas nieko nesako… Ir kodėl tiek daug vienodų pavardžių aplink? Grįžtant atgal, atrašinėjant į fb žinutes nieko ypatingo veikt negalėčiau - gert, valgyt, klausyt muzikos, paslapčia krapštyt nosį.. Tad praleidau atsakymą į jo klausimą ir ėjau prie reikalo: “gerai zmogau, sorry, bet as labai noriu paklaust… as tave pazystu? :D”

Gavau paprastą atsakymą: “na nepazistami”. Palaukiau porą dienų ir tikėjausi, kad jis parodys kokius nors gyvybės ženklus, juk pirmas pradėjo. Pradėjai, tai eik iki galo! Bet nieko… Tai kas man durnei beliko: “Aš tau duosiu patarimą ateičiai, neįsižeisk, o pasinaudok juo :) jei rašinėji merginai, niekada taip va nenuleisk rankų, reikia mokėt kabint makaronus. Arba bandai sumeluot ir sakyt,kad matei kažkur ją ir užsinorėjai pabendraut, iš draugo sužinojai..arba dar geriau, tiesiog sakai tiesą, kad nepažįsti, bet nori pažinti ir kalbini,kalbini,kalbini… Reikia, kad atrodytų, jog pasitiki savimi :) ir po velnių, jei jau rašai “ką tu?”, argi taip sunku gale padėti klaustuką? :D tai va, sorry, užsirovei ne ant tos mergaitės ir ne taip kaip reikia… Aš FB drauguose nenoriu turėti žmonių, su kuriais visai nebendrauju. Sėkmės ;) ”

Ir dabar nebedraugaujam. Argi aš ne miela? :) Kodėl įkėliau visus žodžius? Ogi manau, kad visai neblogą patarimą ėmiau ir sugalvojau, gal ir jums pravers? T.y.: VISADA DĖKITE SUMAUTUS KLAUSTUKUS. Nors iš tiesų Ponas Nepažįstamasis toks neįdomus ir nesimpatiškas pasirodė, kad…jei norėtum, pati rašytum, argi ne taip? Bet įtraukiančiai bendrauti vis tiek reikia mokėti. Pavyzdžiui, prieš savaitikę parašė berniokas, kurį vos vieną kartą gūdžią naktį buvau sutikus 5 minutėms… [Neįsivaizduoju, kaip mano vardą, pavardę atkapstė.Ahh tie visagaliai draugų draugai...] Ir dabar užsibendravom per fb, išsiaiškinom, kad Vilniuj kaimynėliai būsim… Fb keista vieta, nei šilta, nei šalta, bet reikia mokėti ją išnaudoti. Aš dar nemoku. Gal nesistengiu.

Važiuoju pas dantukų fėją.

Wish me luck,

Individukas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Vieną kartą snukiaknygėje…”
 1. Puikus patarimas vaikinuikui… :)

  Džiugu, jog duoda tas facebook’as naudos tau :))

 2. Ačiū :) senai begirdėjau kažką iš tavęs, malonu, kad apsilankei ;)

 3. ka tu

 4. nieko

 5. Pagal mane,tai ta žodžių kombinacija yra iškalbingesnė už tūkstančius žodžių.
  Kitaip tariant,parodo žmogaus emmm nežinau ar galima tai įvardinti “intelektu”,bet pvz kokia “bendravimo maniera” visai drįsčiau vadinti. Mat po atsakymo į tą “ka tu”,net jei tavo atsakymas būtų labai platus,o gale paklaustum “o tu?”,tai gautum tą “nieko” ar kokį kitą kelių skiemenų (arba ne) atsakymą (pvz pc,tv,skype ar panašiai). Iš patirties galiu pasakyt,kad jei žmogus (ne draugas,o šiaip nepažįstamasis) pokalbį pradeda tokiais žodžiais,tai galima tikėtis ir tolesnio bendravimo tokiu lygiu. :D

 6. tj o tu ka?

 7. sorry, įsijaučiau :D ačiū už komentarą, visiškai sutinku su kiekvienu žodžiu :)

 8. pc

  :D

Komentuokite