BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ech tos masinės psichozės. Kaip aš gailiuosi, kad neužpatentavau savo nagų lakavimo. Jis vadinosi “kuo durniau, tuo smagiau”. Arba “kuo daugiau spalvų, tuo mažiau norėsi miego”. Prieš egzus ypač pakeldavo visiems nuotaiką… Dabar ilgą laiką, dar prieš prasidedant olimpiadai, vaikščiojau su Lietuvos vėliavom ant nagučių, bet niekas neatkreipė dėmesio, kol… Rūta Meilutytė laimėjo auksą. Jau nebeverta kalbėti kaip ja didžiuojamės ir pan. Iškalbėta tema. Jos nagai. Visi ten pamatė Lietuvos vėliavą. Dabar einu/važiuoju sau gatve/žvyrkeliu ir sutinku kokį pažįstamą:

-Ooo nuo Meilutytės nagų lakavimą kopijuoji!

Nu nors trenk plyta į galvą…Sau. O vat ir ne, nekopijuoju, neturiu tokių įgūdžių, kad olimpinius žiedus išsigraviruočiau.Aš maža kaimo netikša ir dažau tik taip, kad man juoką sukeltų. Nes juoko būna arba daug, arba stygius. Kvailas juokas. Kartais pabėga ir laksto laukais, ir kikena vienas pats. Nesidalina. Gobšuolis.

Dar vienas nuostabus įvykis mano gyvenime - padariau gerą darbą. Tas vaikinas, apie kurį rašiau praeitame įraše, tas “ka tu”… Po mano ilgo ilgo pamokančio monologo jis man atrašė!

- ok ka veiki ?

Argi aš ne šaunuolė? Išmokiau žmogų klaustuką padėt! Ir taip vaizdžiai, net tarpelį prieš klaustuką padėjo. Ohhh juokaaaauuuja žmogelis… Nu nors trenk plyta per galvą. Savo. Kitų aš nemušu. Nes aš labai geras vaikas.

O šiandien ruošiuosi garsiai rėkt. Būtumėt girdėję kiek aš klykiau per Lietuva-JAV rungtynes…Tai dabar jau nieko nebegirdėtumėte. Tėtis tada pasakė puikius žodžius: “šiandien mes pralaimėjom, bet kodėl man taip linksma?”. Iš ties, po tų rungtynių man lietuviai vis tiek buvo nugalėtojai. Labai gražu buvo. Pirmą kart taip gera pralaimėti. Dabar skalauju gerklę, ruošiu delnus ir stebėsiu kašį. Tai geriausia priemonė išlieti visai susikaupusiai neigiamai energijai. Vieni medituoja, kiti rėkia ten kur niekas negirdi, treti bėgioja krosiukus ar važinėja dviračiais. Aš šūkaunu per kašį. Kiekvienam savo. Taip išeina, kad vieną masinę psichozę garbinu ir aš…

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Kopijavimas, klaustukas ir krepšinis”
 1. Viskas šaunu, viskas patiko, tik žiūriu, kad plytų tau duoti negalima, o tai trenksi kam į veidą :D

 2. Prajuokinai su tuo vaikinu iš facebook’o :D

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3. Pellini, visada smagu, kai prajuokinu ;) nors šiuo atveju juokina jis..netyčiukais…

  Valentai, bėda ta, kad šalia mano namų yra labai daug plytų, būsimoms [tik turbūt niekad taip ir neateisiančioms] statyboms… Tokia didelė pagunda, ahh :(

 4. Tu dėl to vaikino facebook’e taip nenumok ranka :D

  Duok jam šansą, matai, stengiasi vyrukas, paplepėk, leisk jam atsiskleist :D

 5. Tai aš atrašau jam…bet jis nelabai plepus. Trys žodžiai, tai jau jo rekordas :D

Komentuokite