BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Biro,pabiro. Ar matei?

Mutavę kankorėžiai didumo su lyg mano delnu. Berniukas, konstruojantis tvirtovę iš medžio šakų, šalia šalto daugiabučio. Mergaitė, sukryžiavusi rankas ir suraukusi veiduką, reikalaujanti dovanos. Bomžas mėlynu veidu ir plačia bedante šypsena. Senukų porelė, einantys susikibę už parankių ir besibarantys dėl kvailų buitinių smulkmenų. Šuniukas, tipenantis it po kastracijos. Verkiančios moteriškės su chrizantemų puokšte. Kinietis, kasoje kalbantis tik per skaičiuotuvo simbolius. Stotelėje į mažą kamuoliuką susigūžusi močiutė, nežinanti, ką toliau daryti. Balkone laikomi kaimyno pomidorai..vis dar žydintys. Mergaitė, kurios akys šiltai spindi it žvelgtų į patį Dievą, nors šalia sėdi paprastas, spuoguotas berniukas. Motociklininkas, pabandęs apsisukti ir pakelėje nuvirtęs. Striukė vidury didelio kelio. Vyras, einantis gatve ir besišypsantis, net iškeliantis rankas į dangų ir toliau spragsėdamas pirštais einantis toliau. Besisupanti neįgali mergaitė, be galo laiminga. Mergina, nebeturinti jėgų iki stotelės atitempti savo lagamino. Vaikinas, kiekvieną rytą važiuojantis tuo pačiu autobusu ir žiauriai panašus į R.Patinsoną, vargšas vaikinukas. Raudonas klevo lapas po kojom ir žalias klevo lapas visą valandą bandantis prisiparkuoti. Už rankučių susikibusi porelė: jis - rokeris/metalistas, ilgi plaukai, tatuiruotės, auskarai, kerzavi batai; ji - 90×60x90 dažyta blondinė su smailais milžiniškais aukštakulniais.

Ir t.t…. Kasdien penkiagubai tiek. Dalelės, kurios šalia mūsų ir niekam neįdomios. Milžiniškas Vilniaus kubikas rubikas, sumaišytas negrįžtamai.

Ir aš. Kartais besislepianti nuo žmonių po išjungtų ausinių siena, tyliai stebinti aplinką. Kartais pasileidžianti jas kurtinančiu garsu ir tikinti, kad taip pabėgs nuo aplinkos. No way. Viskas šalia. Ranka pasiekiama. Tik aš nepasiekiu. Kartais bijau ištiesti ranką. Šypsausi ir kvailioju, nes tai lengviausias kelias. Kartais, kai visai nelaukiu, gaunu kažką gražaus, nepaprasto. Kad ir šypseną žmogaus, praleidžiančio pro duris. Kad ir mažo vaiko, sėdinčio tėvui ant pečių, pamojavimą. Ar tiesiog netikėtai smagų pokalbį autobuse.

Ir man gera. Kaip bebūtų, kas bebūtų…jaučiu malonumą kiekvieną sekundę. Smagu gyventi spalvotame kubike rubike.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite