BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mylimoji Varlytė mane “užtagino”, o aš jau vieną kartą šituo gąsdinančiu reikalu buvau apdovanota, tai be galo tingėjau kartoti… Ir vis dėlto, Varlyte, malonu, kad mane dar prisimeni :) O į klausimus atsakyti turėtų būti iš dalies smagu, tad tik tiek ir padarysiu. Bruum bruuum važiuojam:

1. Kada matėte besišypsantį praeivį? Šiandien. Parduotuvės vitrinos stikle mačiau save.

2. Kada padarėte gerą darbą neprašomi? Kokią sukėlė reakciją? Darau dažnai, reakcijos nulis. Kaip ir visiem kitiem individam.

3. Ar dažnai tai darote? Mažesniais ar didesniais mastais.. Jo, dažnokai. Jei tikrai darai gerą darbą - nelauki prie kasos grąžos.

4. Kada ką nors nudžiuginote? Aš saulutė ir kasdien šviečiu žmonėms, valgau morkas, strikinėju kaip kiškiukas, žaidžiu sniege, kad tik džiuginčiau žmones. Man kiekvieną dieną savotiškos Užgavėnės. Tik vietoj žiemos aš veju lauk depresiją.

5. Kas jus nesenai niuliūdino? na užgavo širdį? Turiu sekmadieninę depresiją. Ypač kai reikia iš namų važiuot į Vilnių. Pirmadieniais viskas gerai. Bet sekmadienio vakarai žudo :D

6. Kas jus nudžiugino? Kolis, per kurį galėjom naudotis konspektais xD laiku atvažiavęs autobusas, šuniukas traukinyje, Kalėdų eglutė, kurią kambariokas pasistatė, eglutė prie Katedros, morka, kurią gavau dovanų, grupiokai, kurie pagyrė mano prezentaciją, draugė, su kuria valgiau picą, pigūs bomžpakiai maximoj…man tęsti?

7. Kokią knygą jūs vis kartais nuo karto išnaujo skaitote? Anksčiau tai buvo Gintauto K. Ivanicko “Laumės mėnuo”. Dabar… Anglų kalbos gramatika…

8. Kokį filmą rekomenduotumėte dvasiniam tobulėjimui? Kad iš jo įgyti išminties ir sielai šviesumo? TELETABIAI. Išmintis, sielos šviesumas, tobulėjimas…viskas įskaičiuota…

9. Kada buvote įsimylėjęs? Kaip tada elgėtės? Manau nebuvau. Susižavėjus taip. Laksčiau iš paskos ir padėjau visur kur galėjau. Buvau durna. And luckily that shit ended.

10. Jūsų akių spalva? Kiek Jums metų? Šokoladinė muhuhaha. Eemmm pagal pasą 19, realiai septyneri.

11. Kada grožėjotės gamta? Koks jūsų mėgstamas metų laikas? Kasdien. Vilniuje pilna gamtos iš tiesų. Vasara ^^

Tai tiek, ačiū Mylimajai-Varlytei.

Atsargiai, lauke šalta, nepamirškite šaliko ir pirštinių.

Viso geriausio,

Individukas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Varlyte, vėluoju…”
  1. Atleisk, bet šį tag’ą praignorinsiu :/

Komentuokite